Hry

Fly Hard

Popis: Zachraňte Zemi před ničivým dopadem meteoritu. Vyhybejte se helikoptérám, letadlům, satelitním družicím a létajícím talířům. Srážky s nimi vás zpomalují. Naopak se nevyhybejte diamantům, které vám přináší peníze a palivových článkům, které vám doplní palivo a umožní vám letět o něco déle.

Palivové články jsou ty žluté kostky šlehající plameny. Jedna malá výjimka zde však je. Pokuste se do každého ze zmíněných objektů (helikoptéra, letadlo, satelitní družice, létající talíř) narazit právě 5x. Tím postupně získáte ocenění a za ně patřičný finanční obnos, který vám dopomůže ve hře dále.

Po každém kole máte možnost za vydělané peníze vylepšit svou raketu a odpalovací rampu. Cílem je překonat 15 tisícovou hranici nadmořské výšky v co možná nejkratším čase. Rozhodně toho však nedosáhnete neustálým držením mezerníku.

S palivem je třeba šetrně zacházet a pokud dosáhnete maximální rychlosti, zbytečně jej dále neplýtvat, dokud nezačnete rychlost opět ztrácet. Dejte si pozor, aby se ručička tachometru neocitla úplně vlevo, to znamená konec letu. Kolik dní budete potřebovat na záchranu Země?

Hrát!

Its Like Gravity

Popis: V této hře je vaším cílem dostat kouli k vlajce, jedná se samozřejmě o fyzicko-logickou hru. V tato hra je založena na měnění gravitace, tím že kliknete na obrazovku se změní, můžete tak překonávat nejrůznejší překážky a obelhat tak fyziku. Také můžete klikat na zelené objekty, které zmizí!


Hrát!